Fiberglas Saksı imalatı

Fiberglas Saksı imalatı

Fiber Polyester Ctp Saksı imalatı

Ctp Kompozit & Polyester Firmamız Saksı Üretimi ; Ctp saksı gerek dayanıklı ve uzun ömürlü olması, gerekse de istenilen ölçü, model ve renkte üretilebilme imkanı ile diğer saksı grupları arasında en çok tercih edilen saksıdır. Ctp saksıların özellikle büyük ebatlarda çok tercih edilmelerinin sebebi özellikle dış mekanda oldukça sorunsuz olmalarıdır. projenin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlanır ve tüm hesaplamalar yapılarak özel olarak üretilir.

Ctp saksı iç mekanda da oldukça sık kullanılmaktadır. Son dönemde özellikle Avm, otel ve toplu konut projelerinde sıklıkla kullanılan ctp saksılar, sınırsız model ve renk seçeneği ile kullanıldıkları ortamlara büyük ölçüde şıklık katarlar. Ctp (cam takviyeli polyester) yapısı gereği oldukça sağlamdır ve dışardan ciddi darbe almadığı sürece deforme olmaz. Ayrıca saksıların boyama işleminde piyasadaki en kaliteli akrilik boya üreticileri ile birlikte çalışarak ürünlerin özellikle dış mekanda daha uzun ömürlü olması için gerekli tüm detayları düşünerek imalat yöntemini geliştirir.

Polyester saksı kavramı özellikle son yıllarda inşaat teknolojilerindeki gelişmelere paralel olarak iç ve dış mekanların peyzaj ekipmanları ihtiyaçlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Polyester saksı ilk olarak istenilen her ölçü, model ve renkte üretim yapılabilme özelliği ile öne çıkmaktadır. Dış peyzaj alanlarında özellikle büyük bitkilerin uygulanması gereken bölümlerde polyester saksı sahip olduğu üstün özellikler sebebi ile vazgeçilmez bir ekipman haline gelmiştir.
Polyester saksı doğru üretim teknikleri ile üretildiğinde (piyasada birçok merdiven altı firma maalesef düşük kaliteli üretimlerle ciddi sıkıntılar yaşatabiliyor!) çok uzun yıllar hiçbir bakım gerektirmeden kullanılmaktadır. Polyester yapısı gereği son derece dayanıklıdır ve polyester saksı üretimi yapılırken cam elyafı ile birleştirilip çok daha dayanıklı hale gelmektedir. Polyester saksı fiyatları, aynı ölçüdeki diğer alternatif saksılara oranla daha uygundur.

Polyester saksının özellikleri

-Son derece sağlam ve dayanıklıdır,
-Dış hava koşullarından etkilenmez
-Büyük ölçüler için bile oldukça hafiftir 
-İstenilen her ölçü, model ve renkte üretim yapılabilir.

Türkiye’nin birçok ilinde yaptığımız ctp saksı projeleri için bize ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu