Sending
User Review
0 (0 votes)

Polyester Ustası Firmamız Bir çok sektör için yapı ve endüstrinin her konunda üretimler geliştirmekte ve müşterileri ile birlikte çalışıp onların ihtiyaçlarına farklı çözümler sunarak kompozit sektöründe öncülük hedeflidir. Müşteri tercihlerine göre geliştirdiği ürünleri ile kompozit sektöründe sürekli büyüyen ve gelişimini sürdüren bir firma’dır. Firmamız müşterilerinin kompozit ürünleri Ctp Polyester Fiberglass hakkında sorularına ve sorunlarına özel projeler üretmek süretiyle onlardan gelen her türlü talebi karşılayabilmektedir.

Camelyaf Takviyeli Polyester esaslı ürünlerin imalatı sektöründe uzun yılları aşkın tecrübeye sahip Profeyoneller den oluşan ekip yönetiminde faaliyet gösteren Proje ve imalatı bünyesinde birleştirmiş ve bunun sürekliliğini sağlamış bir kuruluş olarak Tasarım & Proje Çalışmalarımızı; Ahşap, metal kompozit malzemeler ile gerçekleştirdiğimiz üretim faaliyetlerimizi istanbul / Ankara atölyelerimizde CNC gibi modern ekipmanlar ile sürdürmekteyiz. Sektörde firmamıza önemli bir rekabet avantajı sağlayan bu özelliğimiz ile geniş bir yelpazede hizmet vermekte ve deneyimli kadromuz ile malzemelerdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Tasarım / Üretim çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Gerek tasarım gerek üretim kadrolarımız her biri kendi alanında uzman çalışanlardan oluşmaktadır.

Firma’mızı daha iyi anlamak için bu güne değin yapmış olduğu başarılı çalışmalarını Web sitesinden örnek uygulamalarını inceleyerek tanık olabilirsiniz. Firma’mızın ulaştığı bu başarının altında müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Yine bu bilinç ile özellikle Kompozit – Poliester Reçine, Polyester Dökümler, Fiberglass İmalat, Fiberglass Tasarım, Modelleme ve Ctp Polyester Kaplama izolasyonları hakkında bilgi paylaşma politikasını şeffaf bir şekilde müşterilerine aksettirmesidir. Sadece üretimle sınırlı bulunmayan, fikir üreten ekibimizle çalışmak istermisiniz ?