Müşteri Odaklı imalat

Polyester ( Camelyaf Takviyeli Polyester ) ile üretilmiş bir model, Ctp Kompozit & Polyester bünyesinde üretilen Artı figürü, başarılı bir şekilde imalatı gerçekleştirilerek müşterimize teslim edilmiştir. 

Aşağıdaki Polyester imalat Ürünümüz müşterimizin çizimleri göndermesi ile start almıştır, üretim anlayışının tüm potansiyelini kullanan Ctp Kompozit & Polyester imalat öncesi çizimlerde değişiklikler yaparak daha alıcı ve modern çizgilere sahip alternatif üretim şekli sunarak müşterimizin beğenisine sunmuştur. Ürettiğimiz Polyester imalat modeli üretim sırasına alınan iş emri zamanı gelince üretime alınır, müşterimizden yapılan Polyester Numunemizin onayı alınarak, numune çalışmasına bağlı kalınarak belirlenen süre zarfında Polyester Model ürünü imalat aşamasına alınır. Her an her aşamada ürettiğimiz Polyester ürün kalitesi % 100 kontrolümüz altındadır. 

Çünkü amacımız sıfır hata toleransı ile mükemmel Polyester üretim kalitesini yakalamaktır. Polyester üretimi tamamlanan ürünlerimizin müşterimize ihtiyaç duyulan yerde ve ihtiyaç duyulan zamanda teslim edilmesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir